ما زیبایی را زیبایی شما خلق می کنیم

مجموعه تجمیل افتخار دارد بر پایه ایده جدید تحولی در انجام جراحی های زیبایی بوجود آورد.
با سابقه ترین مرکز زیبایی تهران

مجموعه زیبایی تجمیل در طی حدود 15 سال سابقه در امور زیبایی و جراحی همواره با مدیریتی قوی وکارآمد و برنامه ریزی منظم تحول اساسی در حوزه جراحی وزیبایی بوجود آورده وبا میانگین بالاترین تعداد عمل بیشترین میزان رضایت مندی در میان مراجعه کنندگان خود را دارد.

مشاوره رایگان قبل از عمل زیبایی

مشاوره واعمال جراحی زیبایی در این مجموعه معمولا به صورتی انجام میشود که مراجعه کنندگان فرصت کافی را دارند تا در محیطی دوستانه وصمیمی با آرامش خاطر پاسخ سوالات خود را دریافت کنند.

دارای کادر مجرب پزشکان متخصص

مجموعه تجمیل دارای کادری مجرب از پزشکان مشهور در زمینه زیبایی در تهران می باشد.

مجموعه زیبایی تجمیل

مرکز تخصصی تجمیل

ارايه كليه خدمات جراحي،لاغري، ليزر ،صورت و زيبايي و هر آنچه از زيبايي در انديشه زيباي شماست.... با متد و دستگاههاي روز دنيا!!

زیبایی حق شماست

ارايه خدمات و مشاوره تخصصی جراحی، ليزر و زيبايی توسط کلینیک زیبایی تجمیل
مجموعه زیبایی تجمیل
%

ليپوماتيك و لاغری غير تهاجمی

لیپوماتیک (lipomatic) یا روش جراحی لیپوماتیک یک دستگاه تایید شده از سوی FDA است که امکان لیپوساکشن حجم بالای موثر و ایمن در تمام قسمت‌های بدن با دقت بالا را امکان‌پذیر می‌سازد. در روش لاغری با لیپوماتیک، سلول‌های چربی بدن ابتدا با ابزاری به نام ماسوره به وسیله حرکات ارتعاشی آن تجزیه می‌شوند و سپس چربی به آرامی از بدن جدا می‌شود و این امر توسط دستگاه لیپوماتیک منجر به کاهش وزن و لاغری میشود.

%

جراحي زيبايی

جراحی زیبایی یکی از جراحی هایی است که از دیر باز در دنیای پزشکی بوده است اما امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی این جراحی به مراتب راحت تر و مطمئن تر از پیش شده است. جراحی زیبایی در اصل همان جراحی پلاستیک است که در خیلی از مواقع برای اصلاح عیوب برخی از اندام ها یا بازسازی آن ها انجام می شود.

%

رضایتمندی مشتریان

با تيم تخصصی و مجرب در زمينه ارائه كليه خدمات جراحي، زيبايي و ليزر با استفاده از دستگاههاي روز دنيا وجديدترين روشها با هدف ارائه خدمات زيبايي لاكچری و جلب رضايتمندي مراجعه كنندگان در محيطي صميمي وبا رعايت كليه اصول نوين پزشكی ،سلامت و زيبايی آماده خدمت رساني به هموطنان عزيز مي باشد.

داستان موفقیت

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است
جولی رابر مدیر گوگل
تجمیل