هزینه عمل پروتز سینه

پروتز سینه چیست

انواع مدل پروتز سینه

تفاوت پروتز سینه اشکی و گرد

برخی تصور می‌کنند عمل پروتز سینه موجب از میان رفتن توان شیردهی یا حتی بارداری در زنان می‌شود و حتی در مواردی عنوان می‌شود که این عمل موجب بروز بیماری شایع سرطان سینه خواهد شد. این در حالی است که در عمل پروتز سینه پزشک معمولا پروتز را از طریق جراحت‌های کوچکی در هاله نوک پستان، زیر بغل، چین زیر سینه‌ها و ناف وارد بدن فرد می‌کند و طی این فرآیند آسیب مستقیمی به بافت اصلی سینه و غدد شیردهی وارد نمی‌شود. هرچند در مواردی که از هاله نوک پستان برای عمل پروتز سینه استفاده می‌شود، ممکن است به علت قطع چند مجرای شیری، فرآیند تولید شیر و یا نحوه شیردهی دچار اختلال شود.

بسیاری از بانوانی که در دوران میان‌سالی به سر می‌برند و یا پس از لاغری، بارداری و شیردهی فرم سینه خود را از دست داده‌اند، در جست‌وجوی روشی برای بازگرداندن اندام خود به سایز و فرم ایده‌ال هستند. پروتز سینه همان‌گونه که ذکر شد در مواردی چون بروز بیماری سرطان سینه و نیاز به برداشتن بافت آن از طریق جراحی و همچنین افزایش سایز سینه افرادی که از اندازه سینه خود یا شکل آن ناراضی هستند، به یاری بیماران و پزشکان می‌آید

خدمات تخصصی پرتز سینه

پروتز سینه سیلیکونی
پروتز سینه آب نمکی
پروتز با برجستگی خیلی زیاد
پروتز با برجستگی زیاد
پروتز با برجستگی اندک
انواع پروتز سینه

پروتزهای سینه از نظر برجستگی به سه دسته زیر تقسیم می‌شوند:

Low profile ، پروتز با برجستگی اندک

High Profile ، پروتز با برجستگی زیاد

Ultra high profile، پروتز با برجستگی خیلی زیاد

اطلاعات مربوط به پرتز سینه

هزینه عمل پروتز سینه

هزینه عمل پروتز سینه بسته به مواردی چون نوع پروتز مورد استفاده و تبحر پزشک متفاوت است و باید توجه داشت که این عمل جراحی به علت قرارگرفتن در دسته عمل‌های زیبایی تحت پوشش بیمه قرار نمی‌گیرد.

معایب عمل پروتز سینه

هرچند این عمل چنان‌چه توسط یک پزشک باتجربه انجام بگیرد کمترین مضرات را خواهد داشت و از نظر علمی نیز در دسته اعمال کم تهاجم، به معنای عمل‌های نیازمند جراحت کوچک قرار می‌گیرد، اما باز هم عوارض و معایب مخصوص به خود را خواهد داشت.

از جمله عوارض عمل پروتز سینه می‌توان به مواردی چون هماتوم به معنای خونریزی و تجمع خون در سینه‌ها، بروز عفونت، ایجاد فرم نامتقارن در سینه‌ها، نشتی یا پارگی پروتز، درد دائمی، چین خوردگی پوست پوشاننده سطح پروتز و بروز عوارض قلبی و ریوی ناشی از لخته شدن خون اشاره کرد.

فرسودگی پروتز

همچنین باید توجه داشت که چنین عملی در بسیاری از موارد به علت فرسودگی پروتز طی گذشت زمان دائمی نیست و جراحی آن مخصوصا در بانوان ورزشکار نیاز به تکرار دارد.

با پوسته لید وب سایت رویایی خود را در کمترین زمان بسازید

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است
مشاوره خدمات پروتز سینه

شما می توانید جهت دریافت مشاوره با شماره زیر از گروه زیبایی تجمیل ارتباط برقرار نمایید

از سایر خدمات مجموعه زیبایی تجمیل بیشتر بدانید