جراحی زیبایی بینی

جراحی انواع انحراف تیغه بینی و مشکل تنفسی

تغییر اندازه پره‌های بینی

نامتقارن بودن نوک بینی

جراحی زیبایی بینی، سبب تغییر اندازه و شکل این اجزاء نمی‌شود ولی سبب می‌شود که این تغییرات حس شوند. در اثر جراحی زیبایی بینی ممکن است چشم‌ها بزرگتر و گونه‌ها برجسته‌تر حس شوند و مجموعه این تغییرات است که سبب می‌شودجراحی زیبایی بینی اثری مشهود و فراتر از محدوده خود جراحی بینی در صورت اعمال کند.

به جرات می‌توان ادعا کرد که جراحی زیبایی بینی شایعترین جراحی است که در بین انواع جراحی‌های زیبایی انجام می‌شود. این که چرا و به چه دلیل این جراحی شایعترین عمل جراحی زیبایی است به عوامل متعددی مربوط است ولی شاید اصلی‌ترین و مهم‌ترین دلیل تری دلیل آن این باشد که بینی در مرکز صورت قرار گرفته و نقش نقطه تقارن صورت را بازی می‌کند. از طرف دیگر شاید صورت مورد توجه‌ترین قسمت بدن از نظر زیبایی باشد. به همین دلیل افراد توجه ویژه‌ای به بینی خود دارند. نکته حائز اهمیت دیگر این است که تغییرات کوچک در صورت باعث تغییرات شگرفی در شکل و آناتومی آن می‌شود. به عبارت دیگر اگر جراحی زیبایی بینی درست و به قاعده انجام شود علاوه بر اثر بر روی خود بینی سبب تغییرات غیرمستقیمی بر روی چشم‌ها، گونه‌ها و لب‌ها می‌شوند.

خدمات تخصصی جراحی زیبایی بینی

رفع نا متقارن بودن نوک بینی
جراحی بینی ترمیمی
جراحی بینی غضروفی
جراحی بینی گوشتی
جراحی بینی استخوانی
جراحی زیبایی بینی

سوالات رایج در جراحی زیبایی بینی

در چه سنی میتوان جراحی بینی را انجام داد؟

قریب به اتفاق جراحان معتقدند که جراح بینی باید بعد از سن 18 سالگی انجام شود.

آیا میتوان جراحی زیبایی بینی را به همراه اصلاح انحراف بینی انجام داد؟

این امکان کاملاً وجود دارد و اصولاً تمام جراحان زیبایی توصیه می¬کنند که این دو عمل به صورت همزمان و در یک مرحله انجام شود..

آیا پره های بینی الزاماً باید در جراحی زیبایی بینی کوچک شوند؟

چنانچه اگر این پره ها بزرگ، سوراخ های بینی بزرگ و گشاد و یا غیر متقارن باشند، جراح با برداشتن و تعدیل پره های بینی سعی در اصلاح این مشکلات می نماید و تا حد امکان سعی میکند پره ها و سوراخ های بینی را متقارن نماید.

توصیه های پس از عمل بینی

نحوه شست و شو صورت وسر

پس از اعمال جراحی زیبایی بینی شستن صورت پس از 48 ساعت اشکالی ندارد به شرطی که چسب­ها، پانسمان و قالب بینی خیس نشود. شستن موها نیز اشکالی ندارد به شرط اینکه از پشت و به روش آرایشگرها باشد.

ورزش کردن

پس از عمل بینی باید انجام ورزش سبک دو ماه پس از عمل و انجام ورزش سنگین چهار تا پنج ماه پس از عمل شروع شود.

نحوه عطسه کردن

در صورت بروز عطسه، دهان را باز و به آرامی عطسه کنید.

با پوسته لید وب سایت رویایی خود را در کمترین زمان بسازید

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است
مشاوره خدمات جراحی زیبایی بینی

شما می توانید جهت دریافت مشاوره با شماره زیر از گروه زیبایی تجمیل ارتباط برقرار نمایید

از سایر خدمات مجموعه زیبایی تجمیل بیشتر بدانید