جراحی آبدومينوپلاستی

کوچک کردن شکم و پهلو

جراحي زيبایی جدار شكم

رفع شلی عضلات جدار شكم

چنانچه  بيماران به دليل زايمان دچار شلي شديد و ترك‌هاي فراواني پوست باشند صرفاً خارج كردن چربي از زير پوست شل، افتاده و ترك خورده، شلي پوست را از بين نخواهد برد و چه بسا مشكل را بيشتر نمايد، در اين شرايط انجام ليپوماتيك يا ليزرليپوليز سبب كوچكترشدن شكم و پهلوها مي‌شود ولي شكم را زيبا نمي‌كند. چرا كه با انجام ليپوماتيك چربي‌‌هاي اضافه بيمار برداشته شده است ولي مشكل پوست شل، ترك خورده و آويزان حل نشده است.

در اين شرايط راه حل، انجام عمل جراحي و ترميم جدار شكم است. اين عمل عملي است كه به آن ابدومينوپلاستي مي‌گويند

يكي از شايعترين اعمال جراحي زيبايي، جراحي زيبايي جدار شكم است. بسياري از خانم‌ها پس از يك يا چند زايمان دچار تغييراتي در شكم خود مي‌شوند كه آن‌ها را مجاب مي‌سازد جهت اصلاح و ترميم اين تغييرات به جراح زيبايي مراجعه كنند. اين تغييرات فقط در اثر زايمان بوجود نمي‌آيد، زندگي مدرن، فعاليت كم، استفاده روزافزون از خود و مصرف رو به گسترش غذاهاي پرچرب و آماده سبب شده است كه اغلب افراد با مشكل اضافه وزن مواجه باشند. يكي از محل‌هايي  كه به سرعت اثر اضافه وزن را نشان مي‌دهد ناحيه شكم و پهلوهاست.

خدمات تخصصی جراحی آبدومينوپلاستی

از بین بردن چربی های اضافه شکم بدون برش جراحی
زیبایی شکم و پهلو
کوچک کردن شکم و پهلو
جراحی زیبایی شکم
آبدومینوپلاستی
از بین بردن چربی های اضافه شکم

موارد منع استفاده بوتاکس

حاملگی

بوتاکس در بارداری میتواند عوارض جبران ناپذیری را درپی داشته باشد

وجود عفونت در محل تزریق

در صورت ابتلا به بیماریهای عفونی مانند هپاتیت،ایدز و ... به پزشک معالج اطلاع دهید.

سابقه حساسیت قبلی

افرادی که آنتی بیوتیک هایی مانند جنتامایسین ، استرپتومایسین و کانامایسین مصرف می کنند.

توصيه‌هاي عمومي قبل ازعمل آبدومینوپلاستی

عدم استفاده ازدخانیات

مصرف سيگار و هرگونه دخانيات از سه هفته قبل از عمل قطع شود.

عدم استفاده ازآسپرین،بروفن،ویتامین A ,E

استفاده از آسپرين و بروفن و ويتامين A,E به سبب احتمال افزايش خونريزي و اختلال در سيستم انعقادي بايد چند هفته قبل از عمل قطع شود.

اطلاع بیماری خاص به پزشک

بيماراني كه دچار بيماري افزايش فشار خون،‌ مرض قند، آسم، تنگي نفس، بيماري قلبي، كم خوني،‌ كم كاري يا پركاري تيروييد و يا هرگونه بيماري خاص ديگر هستند بايد جراح خود ار از اين موضوع مطلع سازند تا بررسي ها و اقدام لازم در دوره قبل از عمل انجام گيرد.

با پوسته لید وب سایت رویایی خود را در کمترین زمان بسازید

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است
مشاوره خدمات تزریق بوتاکس

شما می توانید جهت دریافت مشاوره با شماره زیر از گروه زیبایی تجمیل ارتباط برقرار نمایید

از سایر خدمات مجموعه زیبایی تجمیل بیشتر بدانید

آبدومينوپلاستی چیست؟

این عمل جراحی شکم یا آبدومینوپلاستی نام دارد که ما حصل آن کوچک کردن شکم و حذف چربی اضافی آن است طی آن چربی وپوست اضافه از بالا وپایین برداشته شده و ظاهر برآمده شکم اصلاح می شود.از نکات مهم قابل ذکر ایجاد اسکارهای وسیع روی پوست بدن است که برای برداشتن وترمیم آنها احتیاج قطعی به جراحی پیدا می شود.وسعت این اسکارها می تواند از یک سمت لگن تا سمت دیگر آن باشد.

این عمل ظاهر شما را بهبود داده و باعث افزایش اعتماد به نفس شما می شود.

چه کسی بهترین کاندید برای این عمل جراحی آبدومینوپلاستی است؟

بهترین کاندید برای این عمل افرادی هستند که شکم های بزرگ و پر چربی دارند که پوست آن آویزان است و با رژیم غذایی یا برنامه منظم ورزشی لاغر نمی شوند ولی در عین حال دیگر قسمت های دیگر بدن آنها متناسب است ، این جراحی به ویژه یرای خانمهایی که حاملگی های متعدد داشته اند وپوست شکمشان دچار کشش شده و از طرفی عضلات شکمشان موقعیت طبیعی خود را از دست داده توصیه می شود ، این عمل جراحی همین طور برای افراد پیری که خاصیت ارتجاعی پوستشان را از دست داده اند ودچارچاقی ولاغریهای مکرر شده اند  نیز توصیه می شود.