اصلاح طبیعی فرم لب

سریع ترین روش افزایش حجم صورت و حجم لب ها

کاهش چین و چروک صورت، خطوط اخم و خنده

با ماندگاری بلند مدت

ژل‌ها یا فیلر هایی که برای تزریق استفاده میشوند دارای انواع مختلفی هستند؛ که همگی مورد تایید  سازمان غذا و داروی امریکا میباشند. اما محبوب‌ترین ژل های تزریقی به صورت اسید هیالورونیک هستند.

تزریق ژل یا فیلر روش سریعی برای ایجاد اصلاحات مختلف در صورت از جمله بازگرداندن حجم از دست رفته صورت و افزایش حجم صورت، افزایش حجم لب‌ها، کاهش چین‌ و‌چروک صورت و خطوط اخم و خط خنده و… است.

خدمات تخصصی تزریق ژل و ژل لب

ماندگاری 6 ماهه
رفع خط و خطوط خنده
کاهش چین و چروک صورت
افزایش حجم لب ها
برجسته سازی لب ها
تزریق ژل به لب

سوالات رایج در تزریق ژل لب

فیلر یا ژل لب تا چه زمانی ماندگاری دارد؟

این موضوع به سن مراجعه کننده و بافت پوست هر شخص ارتباط دارد. برای ژل های هیالورونیک اسید بین 8 تا 12 ماه ماندگاری تعریف شده است ولی به طور متوسط هر 4 تا 6 ماه باید تکرار شود تا سایز و مدل مورد نظرحفظ شود.

هر لب، چند سی سی فیلر نیاز دارد؟

یکی از بزرگ ترین اشتباهاتی که اکثر افراد و متقاضیان فیلر لب متوجه آن نیستند، این است که درشت و پر شدن لب ها به طوری که دوست دارند نباید لزوما یک شبه اتفاق بیفتد. اگر لب خیلی باریکی دارید و می خواهید که لب های درشت ولی طبیعی داشته باشید، کلید داشتن لب هایی پر و طبیعی این است که لایه لایه روی هم ساخته شود که به چند جلسه با فاصله زمانی بیشتر و خب هزینه کردن بیشتری نیاز دارید.

عوارض تزریق ژل

ژل های پاژ

یکی از عوارض تزریق ژل، استفاده از ژل های غیراستاندارد (ژل های چینی ونامرغوب) وژل های پاژ میباشد . ژل های پاژ در گذشته مورد استفاده قرار می گرفت و استفاده از این نوع ژل ها سبب آلرژی و آبسه کردن می شد و ژل پاژ به دلیل سنگین بودن بعد از مدتی جابجا می شد و در نهایت تخلیه آن کار بسیار سختی بود و سبب عوارض زیادی می شد.

عوارض جانبی تزریق ژل

تزریق ژل یا فیلر یکی از روش های زیبایی است که در صورت استفاده از ژل های استاندارد و با کیفیت و مجوز دار از کمترین عارضه برخوردار است  .تزریق این نوع ژل ها یک سری عوارض جانبی دارد که این نوع عوارض ها نادر و موقتی بوده و در مدت زمان بسیار کوتاهی برطرف می شود و جای هیچ گونه نگرانی نیست از جمله:

-کبودی

-اتهاب

-ورم

-خونمردگی

-عدم تقارن

با پوسته لید وب سایت رویایی خود را در کمترین زمان بسازید

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است
مشاوره خدمات جراحی زیبایی بینی

شما می توانید جهت دریافت مشاوره با شماره زیر از گروه زیبایی تجمیل ارتباط برقرار نمایید

از سایر خدمات مجموعه زیبایی تجمیل بیشتر بدانید